PODEJŚCIE LEADER 2014-2020 – NOWA PERSPEKTYWA, NOWE WYZWANIA - konferencja

Śląski Związek Gmin i Powiatów oraz Polska Sieć LGD – Federacja Regionalnych Sieci LGD zaprosili nasze Stowarzyszenie do udziału w konferencji pt. „PODEJŚCIE LEADER 2014-2020 – NOWA PERSPEKTYWA, NOWE WYZWANIA”, która odbyła się 30 września 2015 r. w Koszęcinie w Zespole Pieśni i Tańca Śląsk im. Stanisława Hadyny

 

 

Konferencja  adresowana przede wszystkim do przedstawicieli Lokalnych Grup Działania, a także innych instytucji zaangażowanych we wdrażanie podejścia LEADER/RLKS z południowej części Polski.

 

Podczas konferencji swoje wystąpienia mieli min. przedstawiciele LGD, z-ca Dyrektora
ds. rozwoju terytorialnego, procedur i koordynacji kontroli oraz finansów Bartosz Szymański oraz Pani Naczelnik Wydziału Rozwoju Terytorialnego Joanna Gierulska, jak również Prezes naszego stowarzyszenia Piotr Leksy oraz Wiceprezes - Wójt Gminy Koszęcin Grzegorz Ziaja.
 
Nasze Stowarzyszenie przyłączyło się do upominków dla gości i przekazało na ten cel ręcznie wykonane aniołki witrażowe (znajdujące się na zdjęciu).
 

 


 

 

Przeczytaj także