Zatwierdzenie sprawozdania przez Zarząd

12 lutego 2016 roku odbyło się Zebranie Zarządu, na którym zatwierdzono Sprawozdanie finansowe oraz Sprawozdanie z działalności Stowarzyszenia za 2015 rok. Podjęto również uchwałę o zatwierdzeniu planu budżetu i planu działania na I półrocze 2016 roku.
Wszystkie dokumenty są dostępne w biurze LGD.
 

Zapraszamy wszystkich rękodzielników do zgłaszania się do naszej bazy rękodzielników

Poszukujemy utalentowanych oryginalnych osób tworzących rękodzieło.

Stowarzyszenie umożliwia wystawienie się (aktywną promocję wyrobów rękodzielniczych) na targach i wydarzeniach kulturalnych w kraju i zagranicą oraz zaprasza rzemieślników aby poprowadzili warsztaty, na których prezentują swoje produkty i kształcą w sztuce wytwarzania rękodzieł uczestników zajęć (społeczność lokalną).
Więcej informacji na załączonym plakacie.
 
 
Zgłaszać można się za pośrednictwem Karty zgłoszeniowej
Wypełnioną kartę prosimy przesłać na maila: biuro@lesnakrainalgd.pl
 
 

Zaproszenie na koncert

Serdecznie zapraszamy na koncert dedykowany zmarłemu wójtowi gminy Koszęcin - śp. Grzegorzowi Ziaja. 23 stycznia, godz.19.00 w Kościele NSPJ w Koszęcinie. Wystąpi Zespół Pieśni i Tańca Śląsk.

Wniosek złożony!!!

Szanowni Państwo! 30 grudnia złożyliśmy w Urzędzie Marszałkowskim wniosek o wybór LGD do realizacji LSR na lata 2016 - 2022! Dziękujemy wszystkim, którzy byli zaangażowani w tworzenie strategii!
 

Odszedł Wójt Gminy Koszęcin

Z przykrością informujemy, że w dniu 31 grudnia br. zmarł Wójt Gminy Koszęcin Wiceprezes Zarządu LGD "Leśna Kraina Górnego Śląska" Grzegorz Ziaja.

Pogrzeb odbędzie się w sobotę 2. stycznia 2016r. o godz. 12:00 w Kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Koszęcinie.
Głębokie wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich.

Walne Zebranie Członków

28 grudnia odbyło się Walne Zebranie Członków, na którym zatwierdzono Lokalną Strategię Rozwoju wraz z dokumentami. Wszystkie dokumenty zostaną niedługo opublikowane.
 
Dziękujemy wszystkim za przybycie!!!
 

Szczęśliwego Nowego Roku!!!

W nadchodzącym Nowym Roku,
składamy wszystkim Członkom naszego Stowarzyszenia,
współpracownikom i przyjaciołom,
pomyślności i wiele radosnych chwil,
aby Rok 2016 był tym najlepszym!