Konkurs ofert 02/2016

Stowarzyszenie LGD "Leśna Kraina Górnego Śląska" ogłasza konkurs ofert na Przeprowadzenie szkolenia dla pracowników biura LGD z zakresu tworzenia biznes planów. Poniżej ogłoszenie o konkursie i formularz ofertowy. Oferty można przesłać do dnia 16 września 2016r.
 
 
 

Zmiana godzin pracy biura!!!

Z przyczyn technicznych, 2 września (piątek), biuro będzie czynne tylko do godziny 13.00. 

Za utrudnienia przepraszamy!!

Wzory wniosków już dostępne!

Informujemy, iż udostępniono wzory wniosków oraz umów niezbędnych do uruchomienia naborów wniosków o udzielenie wsparcia w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”. Dokumenty są dostępne pod linkiem.
Zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją.
 

Konkurs ofert 01/2016

Stowarzyszenie LGD "Leśna Kraina Górnego Śląska" ogłasza konkurs ofert na kompleksową organizację imprezy plenerowej "Święto Lasu". Poniżej ogłoszenie o konkursie i formularz ofertowy. Oferty można przesłać do dnia 3 sierpnia 2016r.
 
 
 

Spotkanie Kierowników Osrodków Pomocy Społecznej

Stowarzyszenie LGD „Leśna Kraina Górnego Śląska” wraz z gminami członkami będzie się ubiegać się o dofinansowanie w ramach RPOWSL poddziałanie 9.1.5 Programy  aktywnej  integracji  osób  i  grup zagrożonych wykluczeniem społecznym.

Zapraszamy Wójtów oraz/lub Kierowników Ośrodków Pomocy Społecznej na spotkanie robocze w sprawie zakresu wnioskowanej aplikacji oraz możliwych działań.

Spotkanie odbędzie się w dniu 15 lipca br. o godz. 11.00 w siedzibie Urzędu Gminy Tworóg, ul. Zamkowa 16– sala posiedzeń Rady Gminy/parter.

 

Zapisz się do
Newslettera

Badź zawsze na bieżąco z informacjami o Leśnej Krainie!