Serdecznie gratulujemy!

W dniu 31 maja z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego Burmistrz Miasta Pyskowice - Wacław Kęska został odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi  "za wybitne zasługi dla rozwoju samorządu terytorialnego, za osiągnięcia w podejmowanej z pożytkiem dla kraju pracy zawodowej i społecznej" przez Prezydenta Andrzeja Dudę.
Serdecznie Gratulujemy!
 
 

Walne Zebranie Członków

W dniu 31 maja odbyło się Walne Zebranie Członków w Domu Kultury w Żernicy.
Wszystkie podjęte uchwały wraz z załącznikami oraz protokół ze spotkania są dostępne w biurze Stowarzyszenia.
Serdecznie dziękujemy za przybycie!

Lokalna Strategia Rozwoju

Zaktualizowana Strategia Rozwoju Lokalnego kierowanego przez społeczność dostępna w zakładce LSR. Zachęcamy do zapoznania się z jej treścią.

Zapraszamy do Kwitnącego Toszka

Już 4 czerwca toszecki rynek jak za pomocą czarodziejskiej różdżki przemieni się w miejsce pełne barw i dziecięcych uśmiechów. Dla najmłodszych przygotowano interaktywne zabawy z atrakcyjnymi nagrodami, a także liczne niespodzianki wśród których można wyróżnić:, pokaz gigantycznych baniek mydlanych, stoisko z balonowymi zwierzakami skręcanymi przez barwnych szczudlarzy. Na łasuchów czekają wyśmienite lody, wata cukrowa i ciasteczka.
Serdecznie zapraszamy!!
 

Mobilny Punkt Informacyjny w Rudzińcu

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego doradztwa w zakresie Funduszy Europejskich w Mobilnym Punkcie Informacyjnym w Rudzińcu.
24-go maja w Urzędzie Gminy Rudziniec w godz. od 12.00 do 16.00
 

Walne Zebranie Członków

Wszystkich Członków Stowarzyszenia serdecznie zapraszamy na Walne Zebranie Członków, które odbędzie się 31 maja br. o godz. 16.00 w Domu Kultury w Żernicy (gmina Pilchowice).

Propozycja zmiany kryteriów wyboru operacji

Informujemy, że w związku z obcięciem budżetu na Strategię Rozwoju Lokalnego kierowanego przez społeczność na lata 2016-2022 LGD "Leśna Kraina Górnego Śląska" Biuro LGD przygotowało propozycję korekty lokalnych kryteriów wyboru.

Lokalne kryteria wyboru operacji

Ewentualne uwagi do proponowanych kryteriów prosimy składać w terminie do 30 maja br. drogą elektroniczną (biuro@lesnakrainalgd.pl).

Zapisz się do
Newslettera

Badź zawsze na bieżąco z informacjami o Leśnej Krainie!