Głosujemy na Pilchowice!

Do końca lipca internauci mogą głosować w konkursie pt. "Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego 2018", w którym wybierać można najlepsze realizacje spośród zgłoszonych.
Z przyjemnością informujemy, że wśród zgłoszonych do konkursu realizacji znalazła się "Adaptacja budynku przy ul. Damrota w Pilchowicach", który znajduje się na terenie naszego LGD. Serdecznie zapraszamy do głosowania na Pilchowice na stronie:

Dowiedz się więcej

Głosujemy na Sośnicowice!

Do końca lipca internauci mogą głosować w konkursie pt. "Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego 2018", w którym wybierać można najlepsze realizacje spośród zgłoszonych.
Z przyjemnością informujemy, że wśród zgłoszonych do konkursu realizacji znalazł się "Teren rekreacyjno-sportowy przy OSiR w Sośnicowicach", który powstał dzięki dofinansowaniu uzyskanemu za pośrednictwem naszego LGD. Serdecznie zapraszamy do głosowania na Sośnicowice na stronie:

 

Dowiedz się więcej

Bezpłatne szkolenie "Techniki sprzedaży z obsługą kasy fiskalnej" i płatny staż!

Serdecznie zapraszamy do udziału w programie "Aktywizacja zawodowa mieszkańców Leśnej Krainy Górnego Śląska" współfinansowanym ze środków UE, w ramach którego dla kobiet zorganizowane jest bezpłatne szkolenie z technik sprzedaży z obsługą kasy fiskalnej. Szkolenia poprzedzają udział w stażu. W ramach projektu uczestnicy mają również możliwość BEZPŁATNEGO skorzystania z usługi doradcy zawodowego oraz pośrednika pracy. Po szkoleniu dla uczestników zapewnione będą 3-miesięczne płatne staże zawodowe w wybranym przedsiębiorstwie.

Dowiedz się więcej

Darmowe szkolenie kierowca kat. C i płatny staż!

Serdecznie zapraszamy do udziału w programie "Aktywizacja zawodowa mieszkańców Leśnej Krainy Górnego Śląska" współfinansowanym ze środków UE, w ramach którego dla uczestników zorganizowane jest bezpłatne szkolenie na kierowcę zawodowego w zakresie przewozu rzeczy (Prawo jazdy kat. C, KWP, kurs ADR). Szkolenia poprzedzają udział w stażu. W ramach projektu uczestnicy mają również możliwość BEZPŁATNEGO skorzystania z usługi doradcy zawodowego oraz pośrednika pracy. Po szkoleniu dla uczestników zapewnione będą 3-miesięczne płatne staże zawodowe w wybranym przedsiębiorstwie na stanowisku kierowcy.

Dowiedz się więcej

Zaproszenie na Walne Zebranie Członków

Zarząd LGD „Leśna Kraina Górnego Śląska” serdecznie zaprasza na Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia LGD „Leśna Kraina Górnego Śląska”, które odbędzie się w dniu 11 czerwca 2018 roku w Koszęcinie w Domu Kultury im. W. Roździeńskiego przy ul. Sobieskiego 11A , I termin godz. 14:00, II termin godz. 14:15.

Porządek obrad

Projekty uchwał wraz z załącznikami są dostępne do wglądu w Biurze Naszego LGD.

Posiedzenie Rady LGD!

Pragniemy poinformować, że dnia 7 czerwca 2018 r. w Biurze LGD odbędzie się posiedzenie Rady, w czasie którego zostaną rozpatrzone protesty dotyczące oceny wniosków złożonych w ramach naboru 04/2018.

Targi Atrakcje Regionów

W dniach 18-20 maja 2018 r. w Parku Śląskim w Chorzowie odbyły się Targi Turystyki Weekendowej „ATRAKCJE REGIONÓW”, które promują wyjątkowe miejsca i obiekty w Polsce. Pokazują znane i te mniej znane atrakcje turystyczne. Stowarzyszenie LGD "Leśna Kraina Górnego Śląska" już po raz kolejny podczas tego wydarzenia promowała atrakcje z obszaru naszych 16 gmin.

Dowiedz się więcej

Posiedzenie Rady LGD!

Pragniemy poinformować, że dnia 9 maja 2018 r. w Biurze LGD odbędzie się posiedzenie Rady, w czasie którego dokonana zostanie ocena wniosków złożonych w ramach naboru 04/2018, 05/2018 i wybór operacji do dofinansowania. Prosimy członków Rady o przybycie.