Praktyczne hobby

Pan Michał z pasji do majsterkowania i pielęgnacji ogrodu postanowił zrobić biznes. Zauważył, że w miejscowości, w której mieszka większość właścicieli nieruchomości samodzielnie wykonuje drobne prace remontowo-budowlane i ogrodowe. To powszechne na Śląsku, gdzie ludzie są pracowici i oszczędni. Z prac remontowo-budowlanych wykonanych samodzielnie czerpią satysfakcję. Z kolei praca w ogrodzie pozwala obcować z naturą i gwarantuje ruch na świeżym powietrzu.

Wiele osób planujących wykonać prace w domu czy ogrodzie zaopatruje się w podstawowy, amatorski sprzęt, który niestety bywa awaryjny, mało wydajny i służy bardzo krótko. Alternatywą dla zakupu niskiej klasy urządzeń jest wynajem sprzętu wysokiej jakości. Działalność pozytywne oddziałuje na środowisko,  gdyż ogranicza powstawanie elektrośmieci. Dodatkowo wynajem sprzętu pozwala najemcy zaoszczędzić czas na konserwację urządzeń i miejsce do ich przechowywania  – mówi Pan Michał, który otrzymał środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju przez Stowarzyszenie LGD „Leśna Kraina Górnego Śląska”.

Firma FHU „BIT” Michał Napieralski oferuje wynajem profesjonalnego i półprofesjonalnego sprzętu budowlanego i  ogrodniczego oraz służy poradą w jego doborze i obsłudze. Oferta firmy kierowana jest do właścicieli nieruchomości oraz niedużych firm budowlanych i ogrodniczych. Katalog wynajmowanych urządzeń  jest dostępny on-line na stronie: www.fhubit.pl. Wybrane sprzęty można zarezerwować przez stronę internetową za pomocą formularza kontaktowego lub telefonicznie. Firma jest zlokalizowana  w Miasteczku Śląskim.  Na życzenie klienta istnieje możliwość dostarczenia i odbioru sprzętu.

Fanów majsterkowania i pielęgnacji ogrodu zapraszamy do zapoznania się z ofertą FHU „BIT” Michał Napieralski.