Pani Jeziora

Pani Natalia Napieralska to kolejny z beneficjentów środków PROW 2014-2020, gdzie pomysł na biznes powstał jako efekt pasji i zainteresowań. Zamiłowanie do sztuki żeglarskiej, stało się inspiracją do założenia firmy FHU "Bryt” czyli wypożyczalni jachtu kabinowego.

Dzięki pozyskanym środkom na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju, firma FHU "Bryt” oferuje wynajem komfortowego i bezpiecznego jachtu Antila 24.4, który świetnie sprawdzi się także w przypadku początkujących żeglarzy, czy rodzin z dziećmi. FHU "Bryt” jako jedyna firma na obszarze LGD świadczy usługi wynajmu jachtu na okres dłuższy niż 1 dzień z możliwością spędzenia nocy na pokładzie i spania w kojach. Na jachcie znajduje się miejsce dla 6-8 osobowej załogi.  

Jacht Antila 24.4. może pływać po akwenach wodnych znajdujących się na terenie LGD: Zalewie Pławniowickim, jeziorze Nakło-Chechło, jeziorach Dzierżno Małe i Dzierżno Duże. Ponadto klienci mogą skorzystać z możliwości dowozu i późniejszego odbioru jachtu na wybranym przez klienta zbiorniku wodnym udostępnionym do żeglowania. Dla stałych klientów oraz osób posiadających patent żeglarski firma FHU „Bryt” oferuje rabaty.            

Rejs jachtem to gwarancja niezapomnianych wrażeń oraz niczym niezakłóconego wypoczynku. Jeśli zastanawiasz się nad spędzeniem wakacji pod żaglami zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy FHU „Bryt”. Parametry, opis wyposażenia jachtu oraz ofertę wynajmu można znaleźć na stronie internetowej http://fhubryt.pl/