PODZIELIĆ SIĘ PIĘKNEM

Firma ELGrawer działająca na terenie Kochanowic i okolic powstała 19.02.2018 roku. Jak przyznaje Pan Mirosław Gawron, w uruchomieniu usług grawerowania i znakowania znacząco pomogło mu wsparcie uzyskane za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Leśna Kraina Górnego Śląska”.

W czasie trwania naboru nr 03/2017 z zakresu Podejmowania działalności gospodarczej w ramach Strategii Rozwoju Lokalnego kierowanego przez społeczność na lata 2016-2022 Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Leśna Kraina Górnego Śląska” złożył wniosek o przyznanie pomocy na założenie własnej firmy. Został wybrany do dofinansowania i przyznano mu środki w wysokości 55 000 złotych.

Dzięki pozyskanym funduszom Pan Mirosław mógł zakupić dwa profesjonalne urządzenia. Sprzęt tak wysokiej klasy umożliwia mu grawerowanie na różnych podłożach, takich jak: drewno, pleksi, stal. Dzięki przenośnej znakowarce laserowej Pan Mirosław jest w stanie w każdym miejscu wygrawerować oczekiwane przez klientów wzory. Podczas zawodów może na poczekaniu umieścić na medalach takie informacje, jak imię i nazwisko uczestnika, zdobyte miejsce, czy uzyskany czas.

Firma zajmuje się również wycinaniem laserowym, a w swojej ofercie ma takie usługi jak precyzyjne wycinanie powierzchni:

  • w drewnie,
  • w pleksi,
  • w skórze,
  • w laminatach,
  • w kartonie.

Stosowana w pracowni technologia cięcia laserem CO2 pozwala na wykonywanie nawet najmniejszych detali z zaskakującą dokładnością. Laser przez swoją niezwykłą precyzję pracy sprawia, że krawędzie elementów wyciętych np. z pleksi są gładkie i błyszczące. Dzięki temu można wycinać przeróżne elementy o dowolnym kształcie.

Z usług ELGrawer korzystają często osoby prywatne zainteresowane grawerowaniem artykułów okolicznościowych. W ofercie przedsiębiorcy można znaleźć m.in. ślubne winietki, medale, upominki z okazji narodzin dziecka, chrztu, I Komunii Świętej oraz różnego rodzaju jubileuszy. Wykonanie ich w nowoczesnej technologii sprawia, że są to produkty nietypowe i oryginalne zarazem. Takie upominki z pewnością przypadną do gustu najbliższych.

Pan Mirosław Gawron lubi swoją pracę, dlatego chętnie się jej poświęca. Indywidualne podejście do każdego zamówienia przekłada się na zadowolenie klienta, które sprawia przedsiębiorcy z Kochanowic największą satysfakcję. W przyszłości planuje on zakup kolejnych maszyn – do nadruku kolorowego na drewnie i tworzywach, co poszerzy wachlarz usług oferowanych przez ELGrawer.

Więcej informacji na temat działalności firmy Pana Mirosława można znaleźć na stronie internetowej www.elgrawer.pl