Spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla Beneficjentów

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla Beneficjentów z zakresu tematycznego:

  • P.1.1.2 Podejmowanie działalności gospodarczej.

P.S.!!!
Uczestnicy spotkania w Toszku i Herbach nie muszą brać udziału. Państwa zaświadczenie jest aktualne, a na w/w spotkaniu będzie omawiana ta sama treść.

Bliższe informacje zostały zamieszczone na poniższym plakacie.

Dowiedz się więcej

Targi Atrakcje Regionów 2019!

W dniach 17-19 maja 2019 r. w Parku Śląskim w Chorzowie odbyły się Targi Turystyki Weekendowej „ATRAKCJE REGIONÓW”, które promują wyjątkowe miejsca i obiekty w Polsce. Pokazują znane i te mniej znane atrakcje turystyczne. Stowarzyszenie LGD "Leśna Kraina Górnego Śląska" już po raz kolejny podczas tego wydarzenia promowała atrakcje z obszaru naszych 16 gmin. Na odwiedzających nasze stoisko czekały interesujące materiały o atrakcjach obszaru, mapki, wyroby rękodzielników, a także wspaniałe gadżety, które przyciągały uwagę zwiedzających.

Dowiedz się więcej

Podziękowania za udział w Walnym Zebraniu Członków

W dniu 17 maja 2019 roku odbyło się Walne Zebranie Członków w gminie Kochanowice w Gminnym Centrum Kultury i Informacji. Wszystkie podjęte uchwały wraz z załącznikami oraz protokół ze spotkania są dostępne w biurze Stowarzyszenia. Serdecznie dziękujemy za przybycie!

Targi Atrakcje Regionów

Zapraszamy na nasze stanowisko na Targi Turystyki Weekendowej Atrakcje Regionów do Chorzowa w dniach od 17 do 19 maja!
Targi Atrakcje Regionów jako targi wspierające turystykę regionalną aktywizują przedstawicieli pięknych regionów Polski do promocji. Uczestnicy targów przywiązują duża wagę do tego, aby stale podnosić jakość ofert i uzupełniać je o ciekawe dla Turysty miejscowe atrakcje takie jak parki tematyczne, skanseny, parki rozrywki, obiekty architektury o znaczeniu turystycznym lub rozrywkowym, centra sportowe oraz o miejsca z aktywnym wypoczynkiem (trasy rowerowe, linaparki itp.)

Dowiedz się więcej

Przesunięcie terminu Śniadania Biznesowego – Networking!

Informujemy, że Śniadanie Biznesowe – Networking planowane na 9 maja br. zostanie zrealizowane w terminie późniejszym. Celem wydarzenia jest przegląd i integracja firm z różnych branż z obszaru LGD. Jako organizacji inicjującej spotkanie bardzo zależy nam na wysokiej frekwencji, która bezpośrednio przyczynia się do osiągnięcia efektów spotkania. W pierwotnie planowanym terminie nie uzyskaliśmy minimalnej liczby zgłoszeń uczestników. O nowym terminie Śniadania Biznesowego wkrótce poinformujemy na naszej stronie internetowej.

Zaproszenie na Walne Zebranie Członków

Zarząd LGD „Leśna Kraina Górnego Śląska” serdecznie zaprasza na Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia LGD „Leśna Kraina Górnego Śląska”, które odbędzie się w dniu 17 maja 2019 roku w Gminnym Centrum Kultury i Informacji w Kochanowicach ul. Lubliniecka 5, I termin godz. 15:00, II termin godz. 15:15.

Dowiedz się więcej