Targi Atrakcje Regionów

W dniach 18-20 maja 2018 r. w Parku Śląskim w Chorzowie odbyły się Targi Turystyki Weekendowej „ATRAKCJE REGIONÓW”, które promują wyjątkowe miejsca i obiekty w Polsce. Pokazują znane i te mniej znane atrakcje turystyczne. Stowarzyszenie LGD "Leśna Kraina Górnego Śląska" już po raz kolejny podczas tego wydarzenia promowała atrakcje z obszaru naszych 16 gmin.

Dowiedz się więcej

Gala finałowa rozdania Certyfikatów Marki Lokalnej

W dniu 16 maja br. w Pawonkowie odbyła się Gala finałowa rozdania statuetek i certyfikatów MARKI LOKALNEJ  w konkursie „Pomysł na produkt lokalny”, który został zorganizowany w ramach projektu współpracy realizowanego przez Stowarzyszenie LGD "Leśna Kraina Górnego Śląska” i LGD "Brynica to nie granica”. Celem konkursu było wyłonienie grupy najlepszych produktów i usług z obszaru dwóch partnerskich Lokalnych Grup Działania, które dzięki swoim walorom jakościowym i użytkowym będą kreatorem marki lokalnej. 

Dowiedz się więcej

Posiedzenie Rady LGD!

Pragniemy poinformować, że dnia 9 maja 2018 r. w Biurze LGD odbędzie się posiedzenie Rady, w czasie którego dokonana zostanie ocena wniosków złożonych w ramach naboru 04/2018, 05/2018 i wybór operacji do dofinansowania. Prosimy członków Rady o przybycie.