Podziękowania za udział w Walnym Zebraniu Członków

W dniu 17 maja 2019 roku odbyło się Walne Zebranie Członków w gminie Kochanowice w Gminnym Centrum Kultury i Informacji. Wszystkie podjęte uchwały wraz z załącznikami oraz protokół ze spotkania są dostępne w biurze Stowarzyszenia. Serdecznie dziękujemy za przybycie!

Targi Atrakcje Regionów

Zapraszamy na nasze stanowisko na Targi Turystyki Weekendowej Atrakcje Regionów do Chorzowa w dniach od 17 do 19 maja!
Targi Atrakcje Regionów jako targi wspierające turystykę regionalną aktywizują przedstawicieli pięknych regionów Polski do promocji. Uczestnicy targów przywiązują duża wagę do tego, aby stale podnosić jakość ofert i uzupełniać je o ciekawe dla Turysty miejscowe atrakcje takie jak parki tematyczne, skanseny, parki rozrywki, obiekty architektury o znaczeniu turystycznym lub rozrywkowym, centra sportowe oraz o miejsca z aktywnym wypoczynkiem (trasy rowerowe, linaparki itp.)

Dowiedz się więcej

Przesunięcie terminu Śniadania Biznesowego – Networking!

Informujemy, że Śniadanie Biznesowe – Networking planowane na 9 maja br. zostanie zrealizowane w terminie późniejszym. Celem wydarzenia jest przegląd i integracja firm z różnych branż z obszaru LGD. Jako organizacji inicjującej spotkanie bardzo zależy nam na wysokiej frekwencji, która bezpośrednio przyczynia się do osiągnięcia efektów spotkania. W pierwotnie planowanym terminie nie uzyskaliśmy minimalnej liczby zgłoszeń uczestników. O nowym terminie Śniadania Biznesowego wkrótce poinformujemy na naszej stronie internetowej.

Zaproszenie na Walne Zebranie Członków

Zarząd LGD „Leśna Kraina Górnego Śląska” serdecznie zaprasza na Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia LGD „Leśna Kraina Górnego Śląska”, które odbędzie się w dniu 17 maja 2019 roku w Gminnym Centrum Kultury i Informacji w Kochanowicach ul. Lubliniecka 5, I termin godz. 15:00, II termin godz. 15:15.

Dowiedz się więcej