Zapytanie ofertowe na wykonanie gadżetów promocyjnych z nadrukiem.

Zwracamy się z prośbą o przedstawienie ofert cenowych na: wykonanie gadżetów promocyjnych z nadrukiem.

Zamówienie realizowane będzie w ramach Projektu współpracy „Stwórzmy Razem Markę Lokalną” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”  w ramach poddziałania 19.3 "Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
 

Dowiedz się więcej

Zapytanie ofertowe na wykonanie filmu promocyjnego z realizacji projektu współpracy "Stwórzmy Razem Markę Lokalną"

Zwracamy się z prośbą o przedstawienie ofert cenowych na: wykonanie filmu promocyjnego z realizacji projektu współpracy.

Film promocyjny realizowany  będzie  w ramach Projektu współpracy „Stwórzmy Razem Markę Lokalną” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”  w ramach poddziałania 19.3 "Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
 

Dowiedz się więcej

Zapytanie ofertowe na wykonanie sesji zdjęciowych

Zwracamy się z prośbą o przedstawienie ofert cenowych na Wykonanie 30 sesji zdjęciowych produktowych dla laureatów konkursu na Markę lokalną.

Sesje organizowane będą w ramach realizacji Projektu współpracy pn. "Stwórzmy Razem Markę Lokalną” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” w ramach poddziałania 19.3 "Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Dowiedz się więcej

Podsumowanie naborów 04/2018 oraz 05/2018

W dniu 19 marca 2018r. zakończyliśmy nabory wniosków nr 04/2018 oraz 05/2018.

W ramach naboru wniosków o przyznanie pomocy 04/2018 z zakresu tematycznego: P.1.1.1 Rozwój działalności gospodarczych wpłynęło 29 wniosków.

W ramach naboru wniosków o przyznanie pomocy 05/2018 z zakresu tematycznego: P.1.1.2 Podejmowanie działalności gospodarczej wpłynęło 30 wniosków.

Dowiedz się więcej

Dziękujemy za udział w konferencji nt. Projektu Współpracy "Stwórzmy Razem Markę Lokalną"

16 marca br. w Koszęcinie odbyła się Konferencja nt. Projektu Współpracy "Stwórzmy Razem Markę Lokalną".
W konferencji udział wzięli przedstawiciele Stowarzyszenia LGD "Leśna Kraina Górnego Śląska" wraz z reprezentantami Lokalnej Grupy Działania "Brynica to nie Granica", a także Dyrektorzy GOK-ów wraz z delegacjami gminnymi z obszaru obu LGD. Wszyscy zaproszeni goście brali aktywny udział w konferencji. Serdecznie dziękujemy za przybycie i współpracę.

Dowiedz się więcej

Zapytanie ofertowe na kompleksową organizację plenerowych imprez markowych

Szanowni Państwo

Przypominamy, że do dnia 15.03.2018r. należy składać oferty w konkursie ofert na kompleksową  organizację plenerowych  imprez markowych „Festiwal produktów lokalnych” dla LGD  „Leśna Kraina Górnego Śląska” oraz LGD „Brynica to nie granica” w ramach realizacji projektu współpracy pn. „Stwórzmy Razem Markę Lokalną”.

Dowiedz się więcej