Ogłoszenie wyników konkursu fotograficznego LEŚNA KRAINA – tu warto przyjechać

Miło nam przekazać wszystkim zainteresowanym informację o rozstrzygnięciu konkursu fotograficznego „LEŚNA KRAINA – tu warto przyjechać”.

 

Na konkurs wpłynęło 38 zgłoszeń. W poszczególnych kategoriach zgłoszono następującą ilość zdjęć: Architektura - 90 zdjęć, Przyroda - 151 zdjęć, Tradycja - 70 zdjęć. Duża ilość przesłanych prac, ich zróżnicowanie pod względem spojrzenia i ujęcia tematu stanowiło spore wyzwanie dla jury i utrudniało jednomyślne podjęcie decyzji. Świadczy to o wysokim poziomie konkursu. Mamy nadzieję, że projekt będzie się nadal rozwijał i pojawią się jego kolejne edycje. 

Dowiedz się więcej

Zielona Szkoła!

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą!
Wraz z Zespołem Pieśni i Tańca Śląsk zapraszamy do udziału w Zielonej Szkole. 
Trzydniowy pobyt zapewni wiele atrakcji i pozwoli na poznanie sztuki, kultury i tradycji regionu.
Serdecznie zapraszamy. 
Więcej szczegółów można uzyskać w biurze Stowarzyszenia, siedzibie Zespołu Śląsk oraz pod numerami tel: 791 584 308; 34 310 64 15
 

Wesołych Świąt Wielkiej Nocy!!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy chcielibyśmy złożyć naszym Członkom Stowarzyszenia, Przyjaciołom i wszystkim zaangażowanym w działalność Stowarzyszenia, najserdeczniejsze życzenia; samych pogodnych dni, dużo szczęścia i radości oraz radosnych Świąt spędzonych w rodzinnym gronie!
 
 
 

Spotkanie koordynatorów

3 marca w Pawonkowie odbyło się spotkanie koordynatorów. Gości przywitał  prezes stowarzyszenia Piotr Leksy, który prowadził spotkanie wraz z pracownikami biura. Podczas zebrania zostały przestawione i omówione wszystkie najważniejsze sprawy związane z LGD, przedstawiono na jakim etapie znajduje się LSR oraz zaktualizowano listę koordynatorów.
Dziękujemy wszystkim przybyłym na spotkanie!
 

Spotkanie koordynatorów

Wszystkich Koordynatorów zapraszamy
na Spotkanie Koordynatorów
3 marca 2016r. godz. 11.00 w Pawonkowie
Świetlica Społeczno-Kulturalna ul. Skrzydłowicka 5

Zatwierdzenie sprawozdania przez Zarząd

12 lutego 2016 roku odbyło się Zebranie Zarządu, na którym zatwierdzono Sprawozdanie finansowe oraz Sprawozdanie z działalności Stowarzyszenia za 2015 rok. Podjęto również uchwałę o zatwierdzeniu planu budżetu i planu działania na I półrocze 2016 roku.
Wszystkie dokumenty są dostępne w biurze LGD.