Spotkanie koordynatorów

3 marca w Pawonkowie odbyło się spotkanie koordynatorów. Gości przywitał  prezes stowarzyszenia Piotr Leksy, który prowadził spotkanie wraz z pracownikami biura. Podczas zebrania zostały przestawione i omówione wszystkie najważniejsze sprawy związane z LGD, przedstawiono na jakim etapie znajduje się LSR oraz zaktualizowano listę koordynatorów.
Dziękujemy wszystkim przybyłym na spotkanie!
 

Spotkanie koordynatorów

Wszystkich Koordynatorów zapraszamy
na Spotkanie Koordynatorów
3 marca 2016r. godz. 11.00 w Pawonkowie
Świetlica Społeczno-Kulturalna ul. Skrzydłowicka 5

Zatwierdzenie sprawozdania przez Zarząd

12 lutego 2016 roku odbyło się Zebranie Zarządu, na którym zatwierdzono Sprawozdanie finansowe oraz Sprawozdanie z działalności Stowarzyszenia za 2015 rok. Podjęto również uchwałę o zatwierdzeniu planu budżetu i planu działania na I półrocze 2016 roku.
Wszystkie dokumenty są dostępne w biurze LGD.
 

Zapraszamy wszystkich rękodzielników do zgłaszania się do naszej bazy rękodzielników

Poszukujemy utalentowanych oryginalnych osób tworzących rękodzieło.

Stowarzyszenie umożliwia wystawienie się (aktywną promocję wyrobów rękodzielniczych) na targach i wydarzeniach kulturalnych w kraju i zagranicą oraz zaprasza rzemieślników aby poprowadzili warsztaty, na których prezentują swoje produkty i kształcą w sztuce wytwarzania rękodzieł uczestników zajęć (społeczność lokalną).
Więcej informacji na załączonym plakacie.
 
 
Zgłaszać można się za pośrednictwem Karty zgłoszeniowej
Wypełnioną kartę prosimy przesłać na maila: biuro@lesnakrainalgd.pl
 
 

Zaproszenie na koncert

Serdecznie zapraszamy na koncert dedykowany zmarłemu wójtowi gminy Koszęcin - śp. Grzegorzowi Ziaja. 23 stycznia, godz.19.00 w Kościele NSPJ w Koszęcinie. Wystąpi Zespół Pieśni i Tańca Śląsk.